•  
   منبع خبر : 1003
   تعداد بازدید: 240
   کد: 200102
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۴/۰۷
   مدیر عامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری مشهد خبر داد؛

   دسترسی آسان به خدمات الکترونیک در پایانه های اتوبوسرانی

   مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری مشهد گفت: خدمات هوشمند متنوعی از بستر الکترونیک ویژه شهروندان فراهم شده است که استفاده از این بستر باعث سهولت در استفاده از خدمات سازمان اتوبوسرانی می شود.
   دسترسی آسان به خدمات الکترونیک در پایانه های اتوبوسرانی

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، سعید حسینقلی زاده مقدم با بیان این خبر اظهار کرد: پایانه‌های شهدا، وکیل آباد، امام رضا(ع)، غدیر و انقلاب اسلامی سازمان اتوبوسرانی مشهد به دستگاه wifi مجهز شده اند و شهروندان با روشن کردن wifi تلفن همراه خود در این پایانه ها و اتصال به شبکه اتوبوسرانی مشهد می توانند نرم افزار نقشه همراه مشهد، نرم افزار شارژ من کارت، کتابچه راهنمای خطوط و محصولات آموزش فرهنگ شهروندی را به صورت رایگان دریافت کنند.
   وی افزود: در نرم افزار نقشه همراه مشهد امکان مسیریابی هوشمند خطوط، مشاهده ایستگاه های اتوبوس سطح شهر به همراه اطلاع از زمان رسیدن اتوبوس به ایستگاه، مشاهده موقعیت مکانی اتوبوس در خطوط، مشاهده ناوگان مناسب سازی شده ویژه توان یابان در خطوط، مشاهده مراکز شارژ و فروش من کارت ایجاد شده است. 

   تعداد بازدید: 240
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   1 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .