•  
   منبع خبر : 1003
   تعداد بازدید: 364
   کد: 200088
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۴/۰۷
   مدیرکل نظارت بر ساخت‌ و سازها و کمیسیون‌ های ماده صد شهرداری مشهد خبر داد؛

   احصای مشکلات مناطق از طریق سامانه پیگیری اجرای احکام

   مدیرکل نظارت بر ساخت‌ و سازها و کمیسیون‌ های ماده صد شهرداری مشهد از برگزاری جلسه آموزشی کارشناسان پیگیری اجرای احکام مناطق و همکاران اداره کل نظارت بر ساخت وسازها با هدف آموزش سامانه پیگیری اجرای احکام، بحث و تبادل نظر پیرامون موضوعات مربوط به آرای کمیسیون ماده صد و احصای مشکلات مناطق خبر داد.
   احصای مشکلات مناطق از طریق سامانه پیگیری اجرای احکام

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، مسعود ایاز با بیان این خبر اظهار کرد: جلسه آموزشی کارشناسان پیگیری اجرای احکام مناطق و همکاران اداره کل نظارت بر ساخت وسازها با هدف آموزش سامانه پیگیری اجرای احکام، بحث و تبادل نظر پیرامون موضوعات مربوط به آرای کمیسیون ماده صد و احصای مشکلات مناطق، در محل سالن جلسات اداره کل نظارت بر ساخت و سازها و کمیسیون های ماده صد برگزار شد.
   وی افزود: سامانه پیگیری اجرای احکام به منظور رصد و بررسی و گزارش آرای کمیسیون ماده صد و به منظور تسریع در روند ابلاغ، اجرا و تعیین تکلیف نهایی کلیه آرا، ایجاد شده است.
   مدیرکل نظارت بر ساخت‌ و سازها و کمیسیون‌ های ماده صد شهرداری مشهد بیان کرد: تاکنون اقدامات بسیار موثری در این زمینه انجام گرفته است که تمامی آن ها به صورت سیستمی بوده و چشم انداز مناسبی از جهت چابک سازی و رضایت ارباب رجوع و مجموعه شهرداری را در پی خواهد داشت. 

   تعداد بازدید: 364
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .