•  
   منبع خبر : 1005
   تعداد بازدید: 502
   کد: 197919
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۳/۰۱
   در نشست مشترک رئیس کمیسیون فرهنگی و رئیس کمیسیون ویژه مناطق پیرامونی و کم برخوردار شورای اسلامی شهر مشهد مطرح شد؛

   اجرای بیش از ۱۰۵ پروژه در سطح منطقه 5 طی سال گذشته

   شهردار منطقه ۵ مشهد از اجرای بیش از ۱۰۵ پروژه در سطح این منطقه طی سال گذشته در راستای تحقق عدالت اجتماعی و افزایش رضایت مندی شهروندان خبر داد.
   اجرای بیش از ۱۰۵ پروژه در سطح منطقه 5 طی سال گذشته

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، حسین‌عبدالله زاده در نشست مشترک رئیس کمیسیون فرهنگی و رئیس کمیسیون ویژه مناطق پیرامونی و کم برخوردار شورای اسلامی شهر مشهد با مدیران شهرداری منطقه ۵ و روسای شورای اجتماعی محلات این منطقه ضمن اشاره به همراهی این شورا در اقدامات صورت گرفته در خصوص مقابله با شیوع ویروس کرونا اظهار کرد: بیش از سه هزا بسته فرهنگی و بهداشتی، بیش از ۳۵۰۰ بسته معیشتی و نیز هشت هزار وعده غذایی با مشارکت اعضای شورای اجتماعی محلات در نقاط کم برخوردار آماده سازی و توزیع شده است.
   وی با تقدیر از اقدامات فرهنگی انجام شده در سطح منطقه پنج افزود: با توجه به بررسی های صورت گرفته، منطقه ۵ درحوزه فرهنگی جز مناطق پیشتاز از لحاظ اقدامات و برنامه های پیش رو است.
   در ادامه این جلسه احسان اصولی، رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی شهر مشهد با اشاره به استعداد های موجود در این محلات و نیاز این منطقه به توسعه هر چه بیشتر امکانات فرهنگی و ورزشی ادامه داد: وجود زمین های بزرگ مقیاس از جمله فرصت های این منطقه است که میتواند زمینه ساز تحولات چشمگیر باشد.
   همچنین رمضانعلی فیضی، رئیس کمیسیون مناطق کم برخوردار و پیرامونی شورای اسلامی شهر مشهد نیز با تاکید برلزوم بهره گیری از ظرفیت های شوراهای اجتماعی محلات و تشکل ها افزود: پیوسته سعی بر ارتقاء و افزایش سرانه های خدماتی به منظور تحقق عدالت اجتماعی در این مناطق را داریم . 

   تعداد بازدید: 502
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .