•  
   منبع خبر : 1005
   تعداد بازدید: 495
   کد: 197916
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۳/۰۱
   مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی؛

   بخش عمده‌ای از دارایی‌های سازمان همیاری شهرداری‌ها نیاز به مولد سازی دارد

   مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری‌های خراسان رضوی بر لزوم استفاده از سرمایه و دارایی های این نهاد در جهت ایجاد فرصت های جدید سرمایه گذاری در شهرهای مختلف استان تاکید کرد.
   بخش عمده‌ای از دارایی‌های سازمان همیاری شهرداری‌ها نیاز به مولد سازی دارد

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، میثم کرمانی در جلسه هم اندیشی مدیرعامل و مدیران ستادی و واحدهای تابعه سازمان همیاری با شهرداران حوزه شمال استان روزگذشته 31 اردیبهشت ماه در در سالن اجتماعات فرمانداری قوچان برگزار شده بود؛ با اشاره به انسداد بسیاری از دارایی های این سازمان در برخی از شرکتها و موسسات تابعه این مجموعه اظهار کرد: برآورد ما از دارایی‌های سازمان که بخش عمده‌ای از آن در شرکت ها و موسسات و پروژه های سازمان با بازدهی اقتصادی اندک بلوکه‌ شده که باید برای آزاد سازی و استفاده بهینه از آنها در حوزه های سرمایه گذاری برنامه ریزی کنیم و با این امر منابع بلوکه‌ شده به منابع مولد و تحول‌گرا تبدیل و در راستای جهش تولید و حوزه های جاری در استان استفاده شوند.
   تأکید بر مطالبه گری شهرداری‌ها از سازمان همیاری
   وی با تأکید بر اینکه باید شهرداری‌ها از سازمان همیاری مطالبه گری داشته باشند، افزود: این مساله تاکنون به وجود نیامده است.
   کرمانی با اشاره به فعالیت ۲۴ شرکت و موسسه و عضویت ۷7 شهرداری در این سازمان بیان کرد: بدهی‌های برخی شهرداری ها به این سازمان بالاتر از مجموع مطالبات سازمان همیاری شهرداری‌های استان از دیگر شهرداری‌ها است که این بدهی‌ها در حال حاضر به‌صورت اندک‌اندک در حال پرداخت است.
   وی اولویت سازمان در سال جاری را توجه به شهرداری‌های استان دانست و خاطرنشان کرد: سهم فعالیت ها و پروژه‌های سازمان همیاری شهرداری با شهرداری مشهد ۲.۵ برابر و با دیگر شهرداری‌های این استان ۱۵ برابر افزایش داشته است که باید سعی کنیم سرمایه گذاری ها را به سمت فعالیت های اقتصادی و دارای سودهای بهینه و منطقی در شهرهای دیگر سوق دهیم.
   راه اندازی موضوع دیجیتال مارکتینگ به عنوان یک ظرفیت در حوزه کسب درآمد پایدار برای تمام شهرداری‌های استان
   مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری‌های خراسان رضوی اجرای طرح دیجیتال مارکتینگ را با بهره گیری کارشناسان تخصصی این حوزه به عنوانی یکی از برترین پروژه های درحال انجام این نهاد برشمرد و تصریح کرد: در اجرای این طرح حدود هزار و ۶۳ نفر علاقه مند به این حوزه شناسایی و در حال آموزش های تخصصی و تکمیلی هستند و تلاش داریم موضوع دیجیتال مارکتینگ به عنوان یک ظرفیت در حوزه کسب درآمد پایدار برای تمام شهرداری‌های استان راه‌اندازی شود.
   کرمانی از آمادگی سازمان همیاری شهرداری‌ها برای مطالعه و پژوهش بر روی پروژه های گردشگری شهرداری ها خبر داد و اضافه کرد: تلاش داریم با تقسیم بندی استان خراسان رضوی به هشت قسمت و استقرار یک نماینده از هر کدام در سازمان برای پیگیری موضوعات شهرداری ها در ارائه خدمات به حوزه مدیریت شهری سرعت و تسهیل ایجاد کنیم.
   گفتنی است در این جلسه علاوه بر معرفی هریک از واحدهای ستادی و شرکت های موسسات تابعه سازمان همیاری، شهرداران قوچان، چناران، لطف آباد، نوخندان، کلات، گلبهار، گلمکان، چاپشلو، باجگیران، درگز و زو نیز به بیان مشکلات، مسائل شهرهای خود پرداختند و ظرفیت های سرمایه گذاری و پتانسیل ها و ضرورت های موجود برای ورود سازمان همیاری و انجام اقدامات مشترک را مورد بررسی قرار دادند. همچنین در پایان این جلسه علاوه بر تجلیل از شهرداران و 11 نفر از تلاشگران مقابله با ویروس کرونا این شهرها به صورت نمایدن از تمبر یادبود شهرداری قوچان نیز رونمایی شد.  

   تعداد بازدید: 495
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .