•  
   منبع خبر : 1012
   تعداد بازدید: 231
   کد: 197915
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۳/۰۱
   رییس گروه پدافند غیرعامل و مدیریت بحران شهرداری مشهد اعلام کرد؛

   مشارکت گروه های دوام ثامن در بسته بندی و توزیع بسته های معیشتی/ غربالگری 26 هزارنفرتوسط گروه های دوام ثامن

   رییس گروه پدافند غیرعامل و مدیریت بحران شهرداری مشهد گفت: با مشارکت اعضای گروه های دوام ثامن بخشی از60 هزار بسته اقلام معیشتی که با حمایت های شهردار و شورای شهرمشهد تامین شده بود بسته بندی و میان اقشار آسیب پذیرکه از قبل شناسایی شده اند، توزیع خواهد شد.
   مشارکت گروه های دوام ثامن در بسته بندی و توزیع بسته های معیشتی /غربالگری 26 هزارنفرتوسط گروه های دوام ثامن

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، وحید اکلملی امروز درحاشیه طرح بسته بندی و توزیع اقلام معیشتی میان اقشار آسیب پذیر اظهار کرد: نیروهای واکنش سریع محلات که تحت عنوان گروه های دوام ثامن فعال هستند برای فعالیت و اقدام در مواقع بحران آموزش دیده اند و درگذشته نیز شاهد فعالیت گسترده این گروه ها در حوزه پیشگیری ومباحث آموزشی بوده ایم.
   وی افزود: از ابتدای شیوع ویروس کرونا آموزش های لازم برای پیشگیری از ابتلا و مقابله با شیوع کرونا برای انتقال این مفاهیم به شهروندان به اعضای گروه های دوام ثامن ارائه شده است.
   رییس گروه پدافند غیرعامل و مدیریت بحران شهرداری مشهد بیان کرد: همچنین این گروه ها در توزیع 30 هزار بسته بهداشتی و غربالگری 9 هزار نفر از پرسنل شهرداری و 17 هزار نفر از شهروندان در راستای پیشگیری از شیوع کرونا فعالیت داشته اند.
   اکلملی خاطرنشان کرد: امروز نیز با مشارکت اعضای گروه های دوام ثامن بخشی از 60 هزار بسته اقلام معیشتی که با حمایت های شهردار و شورای شهر مشهد تامین شده بود بسته بندی و درمیان اقشار آسیب پذیرکه از قبل شناسایی شده اند توزیع خواهد شد.
   مجید خبیری 

   تعداد بازدید: 231
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .