•  
   منبع خبر : 1004
   تعداد بازدید: 504
   کد: 197912
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۳/۰۱
   معاون شهرسازی و معماری شهرداری مشهد خبرداد؛

   رفع موانع عمرانی محور ازادی دراجرای رودسرویس ها و فضای سبز محور ورودی مشهد

   معاون شهرسازی و معماری شهرداری مشهد از تعیین تکلیف ورود به محدوده اراضی موقوفه ملامحمد خبر داد.
   رفع موانع عمرانی محور ازادی دراجرای رودسرویس ها و فضای سبز محور ورودی مشهد

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، محمدرضا حسین‌نژاد ظهر امروز در بازدید از پروژه‌های منطقه 10، اظهار کرد: ورودی مشهد از سمت چناران وضعیت نابه سامانی داشت به همین دلیل شهرداری مشهد به دنبال این بود که یک مدیریت مستقل را برای ساماندهی آن معرفی کند همچنین این مدیریت مستقل باید بتواند با هماهنگی شهرداران مناطق 10، 12 و2 اصلاحات ایجاد کند.
   وی افزود: خوشبختانه عقب نشینی‌های خوبی از دیوار کمیته امداد تا دیوار نان رضوی صورت گرفته است و در این منطقه نیز فضای سبز مناسبی اجرا شده است.
   معاون شهرسازی و معماری شهرداری مشهد ابیان کرد: همچنین سه دوربرگردان بسیار خوب در اول خیابان‌های شاهد و آیت الله هاشمی رفسنجانی صورت گرفت و عملیات آن همچنان ادامه دارد.
   حسین‌نژاد خاطرنشان کرد: در این بازدید برای بحث تعیین تکلیف ورود به محدوده این اراضی صحبت‌هایی صورت گرفته است که موقوفه ملامحمد یک بخش از این موضوع بوده است، این ملک در حاشیه محور آزادی قرار می‌گیرد. در این جلسه به نحوه پاسخگویی و نقشه راه صحبت هایی صورت گرفت و در جلسه آتی که با مدیریت درآمد و همکاران حقوقی خواهیم داشت این موضوع تعیین و تکلیف نهایی خواهد شد.
   وی در خصوص بازدید از کال زرکش، تصریح کرد: در این راستا توافقی صورت گرفته تا شهرداری بتواند داخل این محدوده شهرداری بحث بهسازی کال، دیوار ساحلی و امنیت سیلاب را پیگیری کند.
   غزاله شهیدی 

   تعداد بازدید: 504
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .