•  
   منبع خبر : 1012
   تعداد بازدید: 179
   کد: 197880
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۳/۰۱
   رئیس شورای اسلامی شهر مشهد اعلام کرد؛

   توزیع 8 هزاربسته معیشتی در میان دانش آموزان اقشار آسیب پذیر

   رئیس شورای اسلامی شهر مشهد با تقدیر از معاونت مالی و پشتیبانی شهرداری مشهد در تامین و آماده سازی 60 هزاربسته معیشتی گفت: با همکاری آموزش و پرورش 8 هزاردانش آموز اقشار آسیب پذیر شناسایی و بسته معیشتی میان آنها توزیع شده است.
   توزیع 8 هزاربسته معیشتی در میان دانش آموزان اقشار آسیب پذیر

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، محمدرضا حیدری دربازدید از روند بسته بندی و توزیع بسته های معیشتی تهیه شده از سوی مدیریت شهری میان اقشار آسیب پذیر اظهار کرد: با توجه به وضعیت اقتصادی ناشی از شیوع کرونا، قریب به یک ماه است که همکاران ما در مجموعه حوزه معاونت مالی و پشتیبانی با همراهی سایر بخش ها در حال تلاش برای تهیه و توزیع بسته های معیشتی میان اقشار آسیب پذیری هستند که پیش از این در بخش های مختلف با شهرداری مشهد همکاری داشته اند.
   وی افزود: در شورای شهر اعتباری معادل 16 میلیارد تومان برای تهیه و توزیع 60 هزار بسته معیشتی تصویب و در اختیار شهرداری مشهد قرارگرفته است که با مدیریت خوب همکارن ما در حوزه مالی و پشتیبانی سعی شده، اقلام مورد نیاز با قیمت مناسب از بازار تهیه شود تا بسته ها از لحاظ کیفی و کمی ارتقا پیدا کند.
   حیدری بیان کرد: همچنین با هماهنگی با آموزش و پرورش خراسان رضوی نیز هشت هزارنفر از دانش آموزانی که خانواده های آنها از وضعیت اقتصای مناسبی برخوردار نبودند، توسط مدیران و معلمان مدارس شناسایی و بسته های معیشتی میان آنها توزیع شده است.
   مجید خبیری 

   تعداد بازدید: 179
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .