•  
   منبع خبر : 1003
   تعداد بازدید: 175
   کد: 197833
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۲/۳۱
   مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری مشهد خبرداد؛

   افزایش 20 درصدی حمل خاک و نخاله در سال 98

   مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری مشهد گفت: میانگین روزانه کل تناژ خاک و نخاله حمل شده طی سال گذشته نسبت به سال 97 در شهر مشهد به میزان چشمگیری افزایش داشته است.
   افزایش 20 درصدی حمل خاک و نخاله در سال 98

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، ابوالفضل کریمیان با بیان این خبر اظهار کرد: اداره ساماندهی خاک و ضایعات ساختمانی این سازمان که مسئولیت کنترل، نظارت و صدور مجوز تخریب ساختمان‌ها و نیز صدور مجوز خاک‌برداری و حمل آن را بر عهده دارد، سال گذشته هزار و 900 مجوز تخریب و هزار 715 مجوز خاکبرداری صادر کرده است.
   وی افزود: این اداره در راستای برخورد با متخلفین به صورت شبانه‌روزی کلیه خودروهای حمل ضایعات را در سطح شهر شناسایی و کنترل و نیز نسبت به آماده سازی نقاط مناسب جهت تخلیه نخاله‌های ساختمانی اقدام می‌کند
   مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری مشهد بیان کرد: میانگین روزانه کل تناژ خاک و نخاله حمل شده طی سال گذشته نسبت به سال 97 در شهر مشهد به میزان چشمگیری افزایش داشته؛ به طوری که با 21.7 درصد رشد از 15 هزار و 23 تن به 18 هزار و 296 تن در روز رسیده است. 

   تعداد بازدید: 175
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .