•  
   منبع خبر : 1005
   تعداد بازدید: 467
   کد: 197354
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۲/۲۵
   شهردار منطقه 6 مشهد خبر داد؛

   احداث سوله مدیریت بحران در شهرک شیرین

   شهردار منطقه 6 مشهد گفت: عملیات اجرایی احداث این پروژه با پیشرفت فیزیکی 20 درصد و اعتباری بالغ بر 16 میلیارد ریال در حال انجام است.
   احداث سوله مدیریت بحران در شهرک شیرین منطقه 6

   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، حجت اله حیدری با اشاره به اهمیت پیش‌بینی و برنامه‌ریزی مواقع بحران در مدیریت شهری اظهار کرد: خوشبختانه از چند سال گذشته اقدامات، قابل ملاحظه‌ای در راستای توسعه زیرساخت‌های لازم در این زمینه انجام شده است .
   وی افزود: شهرداری منطقه 6 مشهد نیز در راستای تحقق این مهم، از اواخر سال 98 اقدام به احداث سوله مدیریت بحران در شهرک شیرین کرده است.
   شهردار منطقه 6 هدف راهبردی از ایجاد این سوله را مهیا کردن بستر عملیاتی و تاکتیکی مناسب برای تحقق اقدامات پیشگیری، آمادگی و مقابله در بحران‌های مختلف به‌ویژه بحران‌های طبیعی بزرگ نظیر زلزله دانست و بیان کرد: این مجموعه با زیربنایی حدود هزارمتر مربع طراحی شده و پیش‌بینی می‌شود تا شهریور ماه سال جاری آماده بهره‌برداری باشد.
   حیدری نشان کرد: عملیات اجرایی احداث این پروژه با پیشرفت فیزیکی 20 درصد و اعتباری بالغ بر 16 میلیارد ریال در حال انجام است. 

   تعداد بازدید: 467
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .