•  
   منبع خبر : ۱۰۱۲
   تعداد بازدید: 470
   کد: 194224
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۱۲/۱۵
   شهردار مشهد؛

   درختکاری و توسعه فضاهای سبز اهمیت زیادی برای زیست پذیری شهر دارد

   درختکاری و توسعه فضای سبز برای افزایش زیست پذیری شهر مشهد مهم است و معتقد هستم همه کارها را می توان با رعایت تمهیدات لازم انجام داد.
   درختکاری و توسعه فضاهای سبز اهمیت زیادی برای زیست پذیری شهر دارد

   شهردار مشهد با اشاره به زیست پذیری شهر به عنوان یکی اصول توسعه شهری گفت: درختکاری و توسعه فضاهای سبز اهمیت زیادی در زیست پذیری شهر دارد.
   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، محمدرضا کلائی امروز در حاشیه کاشت درخت در آرامگاه فردوسی که همزمان با روز درختکاری انجام شد، افزود: درختکاری و توسعه فضای سبز برای افزایش زیست پذیری شهر مشهد مهم است و معتقد هستم همه کارها را می توان با رعایت تمهیدات لازم انجام داد.
   وی اضافه کرد: براین اساس علیرغم این که این روزها به شدت درگیر ویروس کرونا هستیم اما می توان در کنار آن درختکاری را نیز انجام داد لذا امروز از فرصت حضور در آرامگاه فردوسی برای کاشت درخت استفاده کردیم.
   وی با اشاره به تحویل نهال رایگان به مردم با مراجعه به منازل آنها ادامه داد: خوشبختانه مردم از طرح دریافت نهال رایگان درب منازلشان که به واسطه جلوگیری از شیوع ویروس کرونا اجرا شد استقالب خوبی کردند لذا این طرح تا 22 اسفند تمدید شد.
   کلائی گفت: امیدواریم تلاش هایی که ما و همکارنمان برای توسعه و نگهداری فضای سبزانجام می دهیم با حمایت های شهروندان به کاهش آلودگی هوا و ایجاد فضاهایی بانشاط برای استفاده مردم کمک کند.
   مجید خبیری 

   تعداد بازدید: 470
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .